Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Стало відомо, що заважає українцям отримувати нові зарплати і пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Уряду слід лібералізувати фіскальну політику для стимулювання зростання економіки і збільшення в майбутньому доходів громадян.

Про це заявив голова експертно-аналітичної ради Українського аналітичного центру Борис Кушнірук.

"Ми маємо протиріччя: щоб підняти добробут населення і стимулювати переробку, потрібно збільшити рівень доходів населення. Але як тільки ви піднімаєте зарплати, ваша продукція стає менш конкурентною. Будь-які спроби підняти зарплати без того, щоб підняти продуктивність праці - цього не буде. Як цього можна досягти? Цього можна досягти в таких перехідних економіках тільки за рахунок того, що знизити загальне податкове навантаження на економіку", - підкреслив експерт.

За словами Кушнірука, за нинішніх обставин держава нездатна забезпечити високі пенсії.

"Ви повинні усвідомити, що в бідній країні обіцяти, що ви дасте велику пенсію - це відверта неправда. Якщо у вас в економіці не створюється велика кількість продукції, вона не продукує доходів, якщо у вас зарплати низькі, то звідки можуть потім взятися великі пенсії?" - зазначив економіст.

Також він додав, що уряд заради стимулювання економіки повинен піти на скорочення різних соціальних виплат.

"Я - прихильник того, щоб держава чесно сказала: хлопці, максимум ми можемо дати мінімальний рівень для найменш забезпечених, і ми дуже жорстко контролюємо, хто цього дійсно потребує. На все інше ми знижуємо витрати. Маючи на увазі, що ми зменшуємо і податкове навантаження на економіку", - підсумував експерт.

 

Джерело:
До списку новин