загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні все дорожчає не через підвищення заробітних плат і пенсій, а через підвищення тарифів на послуги ЖКГ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Підвищення заробітних плат і пенсій має лише позитивні наслідки для економіки.

Такої думки притримується Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Розенко: «Зараз деякі експерти кажуть, що зростання інфляції в 2017 році нібито пов’язане з підвищенням мінімальної зарплати. Це неправда. Це не відповідає дійсності. Я в тому числі не сприймаю і позицію Національного банку, який зв’язав ці два процеси. І ніхто не звернув увагу на те, що найбільше підвищення цін, якщо подивитися структуру інфляції, у нас відбулося в житлово-комунальному секторі. Це було важке політичне рішення, але воно було прийняте - щодо підвищення цін на газ і на житлово-комунальні послуги. Саме це стало ланцюгом трошки вищої інфляції, а не підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн. Ні зарплати, ні зараз пенсійні виплати – вони жодним чином не є фактором зростання цін».

За словами Віце-прем’єр-міністра, підвищення розміру мінімальної заробітної плати дало лише позитивні результати. «Наслідком впровадження мінімальної зарплати 3200 грн стало те, що станом на жовтень місяць, ми в Пенсійному фонді зібрали приблизно на 20 мільярдів гривень більше, ніж ми планували. Цей ресурс отримав Пенсійний фонд України. І пенсійна реформа, і осучаснення пенсій, і збільшення пенсій, і збільшення мінімального розміру пенсій  – основою цього якраз і є ці 20 мільярдів живих коштів, які були отримані за рахунок підвищення зарплат. Тобто це не надруковані кошти. Це не додаткова грошова маса. Вона є в Пенсійному фонді. І це стало основою для зростання пенсій», - зазначив він.

Як раніше повыдомлялося, рівень здорожчання соціальних продуктів харчування за рік - 90%. Темпи росту цін значно перевищували інфляцію, яка з жовтня 2016 року, становила 15,7%.

 

До списку новин