Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Серце моє, світи в ЛЮБОВІ!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Серце ― це наше сонце. Воно наповнює й обігріває весь організм. Серце, як і сонце, ніколи не відпочиває й при цьому не втомлюється.

Серце, як сонце: наповнює своєю енергією кров, а кров  своєю чергою наповнює енергією всі тканини й органи організму.

Потік серцевої енергії посилюється, коли людина слухає гармонійну музику, коли любить усім серцем, коли чекає радісної звістки, та під час лікування ци-гун терапією.

У людей зі слабким серцем постійно немає фізичних сил і настрою, вони часто мерзнуть і хворіють. Для них характерний такий діагноз, як вегетосудинна дистонія.  На мою думку, будь-які порушення провідної системи серця виникають від недостатнього енергетичного забезпечення серця.

СЛУХАЙТЕ СИГНАЛИ СВОГО СЕРЦЯ

За перших же явищ аритмії ― болю, серцебиття, тривоги ― потрібні передусім спокій, лікувальний сон і корвалол. Уві сні організм сам постарається поповнити втрату серцем енергії та відновити правильний синусовий ритм.

Серцевий біль і збій ритму ― це сигнали, які серце шле нашому розуму: «Людино, ти живеш і мислиш неправильно! Вияви повагу до своєї Душі. Перелаштуйся, зміни хід своїх думок, і тоді зміниться твоє життя». Тільки той, хто любить себе, може любити й іншого (у жодному разі не плутати з егоїзмом).

ЗДОРОВА ПЕЧІНКА ― СИЛЬНЕ СЕРЦЕ

Серцевий м'яз ― міокард, має єдину поживу ― глікоген. Цей складний полісахарид синтезується в печінці. Тому зрозумілий цей зв'язок: здорова печінка ― сильне серце. У сучасному світі у спортсменів насамперед діагностують стан печінки, роблячи різноманітні печінкові тести. Бо витривалість і міць спортсмена залежать від стану печінки.

Щоб відновити живильну функцію печінки, себто, відновити синтез глікогену на належному рівні, рекомендую такі рецепти.

- Жовчогінний чай: по 1 ст. л. цмину, кукурудзяних приймочок, 1 ч. л. м'яти залити 1 л окропу. Настояти 10-15 хв. Відцідити, розділити на три частини й пити за півгодини до їди.

- З'їдати натще жовток яйця домашньої курки з сіллю: він відновить клітини печінки ― гепатоцити.
- На ніч пити чай із медом і лимоном: печінка любить вуглеводи, вітамін С та свіже повітря.
- Печінка потребує багато кисню для окиснювальних реакцій, тобто горіння, тому раджу прогулятися перед сном не менш як 30 хвилин.

 ВІДНОВЛЕННЯ СЕРЦЕВОГО РИТМУ

Аурикулотерапію (лікувальний вплив на біологічно активні точки вуха) я ставлю на перше місце, бо цей метод діє лагідно та глибоко, й саме за аритмії може принести велику користь.

Спочатку активуємо всю вушну раковину. Згинаємо вухо вперед, щоб воно закрило повністю слуховий прохід, а потім верхівку вуха згинаємо максимально вниз і притискаємо цей «кульочок» пальцями, утримуємо так півхвилини. При цьому на згинах вушної раковини активуються важливі біоактивні точки.

Точка серця розміщена в найглибшому місці вушної раковини. Трохи позад вушного проходу є западина, в центрі її й лежить зона серця. Треба нігтем вказівного пальця гарненько придавити цю точку, а ззаду придавити вухо нігтем великого пальця. Теж ― по півхвилини. Впливати слід одночасно на обидва вуха. Вухо має «горіти».

Сольові компреси. На зап'ястку, де ми носимо годинника, є складочка-«зморшка» згину. Там містяться важливі точки меридіана серця, перикарда й легень. Ці всі точки треба активувати й замкнути між собою, при цьому відбудеться вирівнювання енергетики грудної порожнини.
Беремо великозернисту сіль у праву руку й розтираємо по колу зап'ясток лівої. Розтираємо так, щоб у ділянці зморшки утворився червоний браслет на шкірі. Те саме виконати із зап'ястком правої руки. Потім беремо шматок тканини (бинт) і зволожуємо солоною водою ― робимо  такий компрес на обидві руки, на 10 хвилин.

Постукування й вібрація. За гострих нападів стенокардії та аритмії до приїзду «швидкої» можна собі допомогти, якщо гарно покашляти.
А також можна вдаряти в центр груднини кісточками пальців, зігнутих у кулак; бити обома руками, як по барабану (контролюючи силу, щоб не завдати болю), не менш як хвилину.

Активувати точку на мізинці, в зоні росту нігтя ― закусивши одночасно мізинці на обох руках. Там розміщена остання точка меридіана серця.
Також треба прийняти валідол, випити чай каркаде, покласти гарячу грілку в ноги. Якщо є кому допомогти ― виважуючи силу, треба наносити долонею уривчасті удари між лопаток.

У центрі груднини ставлять медичну банку ― до появи синця. Відбувається зміна властивості шкіри ― утворюється «промоїна», «ополонка». Серцю буде легше працювати. Це місце натерти бальзамом «Зірочка». Бажано, щоб процедуру виконував фахівець.

ВПРАВА «КРИЛА»

Її добре виконувати вранці: дивлячись на сонце, що сходить, наповнювати світлом своє серце. Дихання ― неспішне, вільне. Вдих носом ― видих ротом. Зробити крок уперед і розкрити прямі руки на рівні грудей. Махами розкриваємо руки вперед і назад, голова та прогин хребта слідують за руками.

Під час максимального відведення рук назад ― центральна грудна точка має натягнутися й «зазвучати». Тобто, за правильного виконання «Крил» у грудях має виникнути тепло й почуття звільнення.

Руки загули й стали теплими ― треба скласти їх на центральній точці грудей і плавно подихати із заплющеними очима, аж до появи зеленого, салатового кольору внутрішнього неба. Смарагдовий колір  цілющий для серця.

Під час відпочинку треба лягти на килим і розкинути руки навхрест, а під спину покласти вузол із рушників завбільшки як ваші два кулаки. Ця куля буде видавлювати, відновлювати серцеві хребці, усуваючи сутулість.

 ДЕ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ БОЖЕСТВЕННИЙ ДУХ

У китайській медицині ясність свідомості, швидкість мислення людини, її розум і дух пов'язують із серцем. Вважається, що саме в серці зберігається «шень» ― життєвий дух, або Божественний розум, а по-нашому ― Душа!

Ми свідомо з повагою звертаємося до свого серця: «Серце моє! Сонце моє! Я люблю тебе. Ти пробач мені. Світи в любові, серце моє». І потім тихо-тихенько чекаємо якийсь час... Із глибини нашої підсвідомості почуємо слова: «Як довго я на тебе чекало ― і ось дочекалося. Ти звернув увагу на мене ― і я засяяло!».

Ви ― знову: «Серце моє! Сонце моє! Я люблю тебе!», а здалеку вам у відповідь: «І я тебе, і я тебе... » Це в ритмі пульсової хвилі з вами почне говорити ваше серце.

Володимир Болсун,
лікар-невролог,
фахівець зі східної медицини.

Джерело:
До списку новин