Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Гордість країни: українка стала кращим ілюстратором світу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Також українка потрапила в топ кращих ілюстраторів за версією журналу “3х3”.

Львів’янка Валерія Соколова перемогла на Міжнародному бієнале ілюстрації “Золоте перо”. Цю нагороду вручають митцям з усього світу за визначний внесок у мистецтво ілюстрації.

Переможців бієнале оголосили на виставці “Золоте перо Белграда”, повідомляє сайт “Видавництва Старого Лева”.

Також авторка потрапила у топ найкращих ілюстраторів за версією журналу “3х3” у номінації “Дитячі книги”. Щороку журнал, присвячений сучасному мистецтву ілюстрації, що виходить друком у США та поширюється по всьому світу, обирає найкращих художників.

Валерія Соколова – американська ілюстраторка українського походження. Народилась у Львові, зараз живе і працює у Нью-Йорку.  Валерія закінчила Львівську художню школу, навчалась у Львівському поліграфічному інституті ім. Івана Федорова, згодом – у Державному білоруському театрально-художньому інституті.

У 1992 році переїхала у США, де живе і працює дотепер. З 2005 року Валерія Соколова постійно викладає ілюстрацію, дизайн, типографіку, іконопис та інші предмети в Університетах Нью-Йорка, продовжуючи успішну кар’єру ілюстратора дитячої книги.

Роботи художниці прикрашають такі українські дитячі книги, як “Коли ще звірі говорили” Івана Франка, “Белла-балерина” Лаури Еймі Ґарн та ін.

 

Джерело:
До списку новин