Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Розенко розповів про нову систему пільг

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко розповів, що Україна не відмовиться від категорії людей, що мають право на заслужені пільги. 

Про це повідомляє його прес-служба в «Facebook».

Так, за його словами, Україна ніколи не відмовиться від категорії людей, що мають право на заслужені пільги, зокрема, від ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Також він зазначив, що будуть скасовуватися пільги людям, які їм не потрібні.

«Про це мало хто говорить, або „соромляться“ говорити. Але ми вже скасували всі пільги народним депутатам України, всім державним службовцям і чиновників різного рівня, в тому числі прокурорам, суддям, і так далі, і тому подібне. Це ми зробили. Це наша влада це зробила. Всі. Чиновники у нас сьогодні в Україні позбавлені будь-яких пільг. У них зараз гідні заробітні плати. Їм пільги, у принципі, не потрібні», — розповів Розенко.

Він додав, що буде введена систематизація пільговиків для уникнення дублювання пільг.

Нагадаємо: головні пільги включали 50% оплати за "комуналку", безкоштовний проїзд, безкоштовний або зі знижками відпочинок. Водночас Розенко підтвердив, що залишиться "прибутковий ценз" щодо призначення пільг за компослуги учасникам війни, дітям війни. Тим, у кого доходи більше, ніж 1,4 прожиткового мінімуму (2017 року це 2161 грн, 2018-го – 2380 грн) на особу, пільга, як було введено з липня 2015 року, не призначатиметься. Але їм дадуть субсидію на оплату житлово-комунальних послуг. Як і раніше, у них залишиться право на безкоштовний проїзд в міському та приміському транспорті. Але обіцяють поступово до 2020 року замінити всі пільги грошима.

У кінці жовтня Міністерство фінансів України заявило, що рівень розрахунків державного бюджету перед органами місцевої влади щодо надання населенню пільги та субсидії на оплату послуг житлово-комунального господарства (ЖКГ) становить близько 95%. Крім того, за словами Розенка, в подальшому планується поступова монетизація всіх пільг.

 

Джерело:
До списку новин