Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Її обожнюють всі: крута бабуся-пенсіонерка, якій все одно на свій вік

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Розкішна бабуся, яка навчить гуляти молодь. Середньостатистичні бабусі до цих пір не зовсім розуміють, що таке Instagram, для чого він потрібен, і як ним користуватися, передає Ukr.Media.

А Джоан Дідіон робить круті селфі і продовжує викладати в Instagram фото, кількість її підписників потихеньку наближається до мільйона. Джоан Дідіон - журналістка, письменниця-романістка, редактор американської версії журналу «Vogue» з 1956 по 1963 рік.

80-річна інтелектуалка з успіхом освоює нові технології і йде в ногу з часом. Після того, як в 2015-му році американська письменниця стала обличчям нової колекції французького будинку моди «Celine», Джоан вирішила продовжити свою кар'єру моделі у всесвітньо відомому додатку Instagram. Судячи з усього, новоспечену модель абсолютно не бентежить її вік.

Більш того, Джоан справляє враження жінки, впевненої в собі і своїй привабливості. Письменниця довела всьому світу, що насолоджуватися життям можна в будь-якому віці. Її фотографії заряджають радістю і оптимізмом. І навіть язик не повертається назвати цю красуню бабусею.

Джерело:
До списку новин