загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Держбюджет-2018: політика влади, головні цифри та реальність

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нинішній уряд проводить безвідповідальну політику перед наступними поколіннями. Зарплати й пенсії підвищують за рахунок інфляції й нарощування державного боргу. При цьому уряд імітує якісь «неймовірні досягнення».

Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Комітету економістів України Андрій Новак.

«Згідно з бюджетом, курс на кінець року спрогнозували 30,1 гривні за долар. Це означає, що уряд із Нацбанком планують подальшу штучну девальвацію гривні ще на 16%. Тому показник інфляції в 7% є нереальним», – пояснив економіст.

З приводу приватизації також є питання, зокрема незрозуміло, що розпродаватимуть у 2018 році, щоб назбирати 22,5 мільярди гривень, підкреслив він.

«На цей рік закладали дохід із приватизації у 17 мільярдів, а отримали трохи більш ніж мільярд», – наголосив експерт.

Крім того, на його думку, реальний дефіцит бюджету буде 100 мільярдів, а при цьому сукупний державний борг збільшили на 231 мільярд.

«Витрачають на дороги 44 мільярди гривень, натомість на авіакосмічну галузь – 7,5 мільярдів. Виникає запитання: що є більш перспективним? Замовлення іноземним компаніям чи виробництво власних літаків, космічних носіїв і ракет? Це при тому, що Україна досі перебуває в першій десятці країн світу в цій галузі», – додав Новак.

Економіст уточнив, що особливе занепокоєння викликають кілька основних показників проекту держбюджету: темпи зростання ВВП, держборг і показник прогнозованої інфляції.

Нагадаємо, в планах прем'єра та уряду збільшити з 2018 року мінімальну зарплату до 3723 гривень на місяць.

 

Джерело:
До списку новин