Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Бабуся піднялася в небо на планері у 87!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Підійшовши до літака з паличкою, бабця лишила її на землі, а сама сміливо вмостилася у вузьку кабіну позаду пілота. За кілька хвилин планер розігнався - і плавно здійнявся в повітря, пише "Експрес".  

"Вирішив подарувати бабусі такий незвичний дарунок, - пояснює Ігор Безвершук. - Ось і привіз із села в Житомир свою бабуню - 87-річну Олександру Мичківську і запропонував їй прокататися в повітрі. Щоправда, покатав не сам, а попросив зробити це мого доброго приятеля Віктора Бублика".  

За плечима у Віктора Семеновича - понад півстоліття льотного стажу. Чоловік починав літати на планерах, був льотчиком-інструктором, працював пілотом у "Аерофлоті". Нині має власний планер моделі "Бланік-Л13". Такі легкі літальні апарати чеського виробництва були дуже поширеними в часи СРСР - на них вчили літати планеристів.  

Ось на такому літаку пілот і підняв в небо свою незвичну пасажирку. До речі, Віктор Семенович теж вже далеко не юний - йому 77 літ. Якщо ж додати 87 років Олександри  Харитонівни - в сумі вийде 164 роки на двох!

У польоті планер піднявся на півкілометрову висоту і розвинув швидкість 110 - 120 кілометрів за годину. Бабця, сидячи позаду пілота, зачаровано роззиралася навколо, оглядаючи з висоти навколишні краєвиди.   

"Я зиркав на неї в дзеркало заднього огляду, - зізнається Віктор Бублик. - Час від часу питав у мікрофон, чи все гаразд. І пасажирка показувала знаками - все добре".   "Чи страшно було? - перепитує бабця. - Та ні, нормально! Бувало, в машині мене хтось везе - тоді більше хвилююся. Тож мені дуже сподобалося літати!"    

Сергій БОВКУН

Джерело:
До списку новин