Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Краса не має віку. Пацієнти геріатричного пансіонату знялися у щемливій фотосесії. ФОТО

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В рамках проекту "Протидія самотності" Платформа соціальних інновацій "Трансформація" та Івано-Франківський геріатричний пансіонат презентували фотовиставку "Краса не має віку". 

Півроку працювали безпосередньо у пансіонаті. Планують виготовити портрети для пансіонату і видрукувати альбоми – для учасників проекту.

Метою цього проекту є привернення уваги жителів міста до проблематики людей похилого віку. Зокрема, в геріатричному пансіонаті перебуває 190 мешканців, серед яких більшість — лежачі. Головною потребою цих людей є брак живого спілкування. 

Працівники пансіонату сподіваєються на те, що відвідуваність пансіонату ще до початку нового року виросте вдвічі, адже двері даного закладу відчинені для кожного.

Над фотовиставкою працювали: фотографи Оксана Череп, Мирослава Молитовник, візажисти Каріна Дзичка, Роман Мандрик, перукар Ольга Гаргат.

Моделями виступили жителі Івано-Франківського геріатричного пансіонату.  І вони охоче беруть участь у соціальних проектах.

На фото поважні франківці – усміхнені і причепурені. Жінки – із зачісками і макіяжем. Фотографували професіонали. Наймолодшій – 63 роки, найстаршій – 87. 

Люди поважного віку кажуть, що і не впізнають себе, адже більшість справжню фото сесію мали вперше. Бачити себе красивим і усміхненим приємно всім. А надто – жінкам.

Самі учасники зйомки не приховують, що під час проекту отримали лише позитивні емоції, а головне – у них зникло відчуття самотності, яке неминуче з’являється майже у кожного мешканця таких пансіонатів. Саме заради того, аби повернути людям радість життя, кажуть волонтери, й організували цей проект. 

Франківчанки кажуть, що з віком усе менше слідкують за зовнішністю. Не в останню чергу – через високу ціну засобів і процедур для догляду.

 

Джерело:
До списку новин