Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

"80 – поважний вік, вимагає мужності" - Ада Роговцева проведе ювілейний творчий вечір у Києві

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ювілейний творчий вечір актриси Ади Роговцевої відбудеться на сцені столичного Національного театру імені Івана Франка 1 грудня. Народна артистка України прочитає монологи і уривки зі своїх кращих вистав. Будуть представлені фото- та відеоматеріали з архівів українського телебачення, кіно, театру.

Ада Роговцева зустріла своє 80-річчя 16 липня. Тому святковий вечір під назвою "З тими, кого люблю" перенесли на час розпалу театрального сезону.

"Це вечір матиме особливий формат – творчого звіту, - розповідає донька ювілярки і режисер Катерина Степанкова. - "З тими, кого люблю" – це, по-перше, з глядачем. З тими авторами, яких ми презентуємо. З тими, з ким Ада Миколаївна працює. Серед тих, кого вона любить, можуть бути різні люди. Ось зараз ми їздили до Дніпра і працювали для волонтерів, сімей загиблих і шпиталю. Ми працювали вчотирьох: я, Ада Миколаївна, Лариса Руснак і Світлана Орліченко. Іноді нас троє: Ада Миколаївна, я і Ахтем Сеітабалаєв".

Творчий вечір матиме і благодійну місію. На нього запрошені українські військовослужбовці, студенти Української академії лідерства, театральних вузів, актори і режисери.

"Перед вечором хвилююсь. Втративши сцену, на якій пропрацювала 35 років (говориться про Київський театр російської драми імені Лесі Українки. – Газета), я отримала всі сцени України. Вже немає місць, де б не виступала, - каже Ада Роговцева. – 80 – це поважний вік. Він вимагає мужності. Це добре, коли довго живеш, але водночас і випробування. Як казав мій чоловік Костянтин Степанков – "старість, то велике паскудство".

Ада Роговцева – актриса театру і кіно. Виступає більше 60 років. Має звання Народної артистки, Героя України.

"У 23 роки отримала звання заслуженої артистки. То вже маю імунітет до премій, бо отримую наперед. Якби я так до цього ставилась серйозно… так дав Господь. Перехрестилась і забула", - прокоментувала Ада Роговцева цьогоріч отриману Державну премію імені Олександра Довженка.

Серед найвідоміших ролей акторки - в п'єсі Леоніда Зоріна "Варшавська мелодія". Свою героїню - польку Хелену - Роговцева зіграла близько 700 разів.

З 2014-го Ада Миколаївна їздить до військових в зону АТО, госпіталі. Влаштовує благодійні творчі зустрічі.

 

Джерело:
До списку новин