Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Для чого читають «Отче наш» 40 разів на день

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Могутнішої молитви просто не існує! Вона завжди рятує. В ній вся суть людського буття і відповіді на будь-які питання від самого Бога.  Вважається, що ця молитва була дана людству Христом, а не придумана святими чи звичайними людьми, і саме в цьому полягає її велика сила.

Текст самої молитви звучить так:

Отче наш, що є на небесах!
Нехай святиться Ім’я Твоє.
Хай прийде Царство Твоє,
нехай буде воля Твоя
як на небі, так і на землі.

Хліб наш насущний дай нам сьогодні.
І прости нам провини наші,
як і ми прощаємо винуватцям нашим.
І не введи нас у спокусу,
але визволи нас від лукавого.

Бо Твоє є Царство, і сила, і слава
навіки. Амінь.

Тож, ця молитва заспокоює дітей, допомагає помиритися подружжю після сварки.

Молитва – «Отче наш», прочитана 40 разів у день, рятує людину  від будь-якої катастрофи, бурі, землетрусу, повені, авaрії, від будь-яких стихійних лих і навіть смeрті на війні.

Багато хто ставить питання: чому молитву треба повторювати 40 разів? 40 – число сакральне – 40 тижнів вагітності. У нас закодоване це число.

Сорокаденний період вельми знаменний в історії церкви як час, необхідний для приготування, для прийняття особливого Божественного дару. Пророк Мойсей удостоївся розмовляти з Богом на горі Синай і отримати від Нього скрижалі закону лише після сорокаденного посту.

Ізраїльтяни досягли землі обітованої після сорокарічної мандрівки. Ісус Христос вознісся на небо на сороковий день після воскресіння Свого.

Беручи все це за основу, церква встановила здійснювати поминання в сороковий день після смeрті. 40 днів постив Христос в пустелі, в честь чого 40 днів триває Великий піст; 40 днів – час, що минув між Воскресінням Христа і його Вознесінням.

Джерело:
До списку новин