Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Громадський форум "Твої права та закон"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За підтримки: проекту "Твої права та закон", ініційований Фулбрайтівським науковцем в Україні Христиною Демкович, Програми академічних  обмінів імені Фулбрайта в Українi,  Школи Соціальної Роботи при Києво-Могилянській Академії, Асоціації Yкраїнських Посередників, Фонду Кличкa, Проекту Розвитку ООН, Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Київської школи економіки та Запорізького національного університету.

Ця своєчасна подія спланована виключно для українських громадян, зацікавлених в обізнаності про свої права і способах їх захисту.  Якщо Ви коли-небудь вступали в конфлікт або стикалися з проблемами на роботі, вдома, у лікарні,  у громадському транспорті або під час шопінгу, цей громадський форум буде корисним для вас.

Запрошуємо вас,  приходьте, ставьте запитання і вирішуйте свої проблеми за допомогою нашої команди юристів!! (безкоштовна юридична консультація) Спочатку короткі презентації, потім – запитання і відповіді.

Юристи - експерти в українському цивільному кодексі, податковому кодексі, адміністративному праві, споживчому праві, кримінальному кодексі, трудовому кодексі, законах про нерухомість та комерційне право будуть готові дати відповіді на ваші запитання. Ми розповімо про альтернативні методи врегулювання спорів, а саме медіацію та ефективні комунікативні навички, що допомагають сторонам у конфлікті досягти домовленості, про емпатичне слухання та емоційний інтелект.

Оскільки Україна завершує перехід до демократичної системи управління та ринкової економіки, це критичний момент для інформування широкої громадськості про свої громадянські права, політичні права, соціальні права, економічні права та права споживачів. Цей форум забезпечить навичками, які допоможуть управляти емоціями в конфліктних ситуаціях. Програма покаже учасникам, як перевірені EQ техніки можуть допомогти у вирішенні конфліктів та уникненні неприємних словесних суперечок. Проект продемонструє, що закони можуть захищати людей, коли громадяни проінформовані про свої права та закони країни.

Для реєстрації, дзвоніть: 098-307-8241, 050-906-5422---------christinedemko@gmail.com. Кількість місць обмежена. Реєструйтеся до 12 грудня, перевагу буде надано тим хто встиг зареєструватися першим.

Захід відбудеться у конференц-залі Національної академії наук України (вулиця Володимирська, 55), 13 грудня 2017 року о 16:00.

 

До списку новин