Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Кабмін сьогодні передасть законпроект щодо пенсійної системи для військовослужбовців до РНБО

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабінет міністрів України сьогодні передасть законопроект щодо зміни пенсійної системи для військовослужбовців до Ради Національної безпеки в оборони. Про це сьогодні розповів Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду.

"Я обіцяв, що після того, як ми ухвалимо і впровадимо пенсійну систему для українських пенсіонерів, наступним нашим кроком буде пропозиція щодо підвищення пенсій, осучаснення пенсій і зміни системи пенсійного забезпечення військових пенсіонерів. Ми багато часу приділили, щоб напрацювати пропозиції... Сьогодні ми такі пропозиції передамо в Раду національної безпеки і оборони, оскільки це питання військовослужбовців", - сказав він.

В.Гройсман переконаний, що вже з 1 січня 2018 року військові пенсіонери змогли отримати перераховані пенсії.

Зокрема, за його словами, передбачається зміна пенсійної системи для 550 тис. військових пенсіонерів. Також пропонується закласти автоматичну індексацію пенсій.

"Ми передбачаємо, що бойові пенсії мають бути більшими, ніж звичайні пенсії військовослужбовців. Підвищення пенсій для військових пенсіонерів може бути не меншим в середньому ніж 1,5 тис. грн", - додав він.

 

Джерело:
До списку новин