Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Вчені знайшли психологічний секрет довголіття

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Завзятість, позитивне ставлення до життя і міцні зв’язки з родиною, землею і вірою – такі унікальні загальні риси психіки виявили вчені у довгожителів Італії.

Про це йдеться у статті в журналі International Psychogeriatrics, передає РИА Новости.

Група вчених протягом кількох років вивчає так званий “осередок довгожителів” у містечку Чіленто, де середня тривалість життя серед жінок становить 92 роки і 85 років – серед чоловіків.

Два роки тому вони допомогли вченим розкрити деякі гени і білки довголіття, а зараз геронтологи зацікавилися тим, як особливості їхньої психіки можуть бути пов’язані з довгим життям.

Вчені встановили, що всі літні люди, незважаючи на досить поганий стан здоров’я, менше страждали від депресії та інших проблем з психікою, ніж їхні молоді родичі, а також відрізнялися високим рівнем оптимізму і трудоголізму.

При цьому вони були незвично сильно прив’язані до тієї землі і до тієї сім’ї, на чиїй території і в чиїй компанії вони жили.

– Можливо, що любов до землі, загальна риса всіх цих літніх людей, є секретом їхнього довголіття. Велика частина з них продовжує працювати і по дому, і на своїх полях, – відзначають вчені.

Джерело:
До списку новин