Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Рада має намір внести зміни в держбюджет-2018 щодо соцзабезпечення для військовослужбовців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Верховна Рада має намір 21 грудня внести уточнення в прийнятий закон "Про державний бюджет на 2018 рік" стосовно соціального забезпечення військовослужбовців.

Про це на засіданні погоджувальної ради повідомив голова Ради Андрій Парубій. 

«Протягом цих вихідних пройшло кілька нарад щодо того, щоб Міністерство оборони звернулося з проханням внести зміни до Державного бюджету на 2018 рік, що стосується соціального захисту військовослужбовців.  Відповідно до регламенту, ми маємо право уточнити прийнятий бюджет окремим голосуванням. Також надійшли постанови щодо відхилення бюджету, тому швидше всього у середу ми зможемо розглянути ці постанови, які перешкоджають прийняттю бюджету, а в четвер уже розглянути уточнений бюджет, і після того у мене, як у Голови Верховної Ради, відкриється можливість підписати бюджет і передати його на підпис Президенту України», - сказав спікер.

Спікер доручив комітету з питань регламенту й організації роботи парламенту розглянути проекти постанов про скасування прийняття держбюджету й змін до Податкового і Бюджетного кодексів.

"У середу ми зможемо розглянути постанову про відхилення, а в четвер внести уточнення в бюджет згідно з 131-ю статтею регламенту", - додав він. 

Голова Верховної Ради також нагадав, що у попередні тижні парламентарії не встигли розглянути низку важливих блоків, які стоять на порядку денному.

«На вівторок пропонується на початку розглянути два спеціальних питання, які стосуються соціального захисту осіб із інвалідністю, та законопроект про реабілітацію інвалідів України. Ключовим блоком, що пропонується на вівторок, стане блок питань, який стосується паливно-енергетичного комплексу. На середу традиційно пропонується розглянути ратифікації. Їх є три, але до середи може з'явитися ще одна важлива для міждержавних відносин», - зазначив Парубій.

Після цього Парубій може підписати держбюджет-2018.

 

Джерело:
До списку новин