Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Рада ухвалила закон про порядок встановлення лічильників на газ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"За" документ виступили 325 нардепів.

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект № 5722 про внесення змін до закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу. "За" проголосували 325 народних депутатів.

Законопроект передбачає, що загальнобудинковий лічильник можна встановити лише за згодою співвласників багатоквартирного будинку; якщо людина сама встановила індивідуальний лічильник, їй мають компенсувати витрати. А оператори газорозподільчої мережі не можуть припиняти постачання газу в будинок, якщо його співвласники не погодились на встановлення загальнобудинкового лічильника.

Заступник голови комітету ВР з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, нардеп від "Самопомочі" Олена Бабак назвала поправки, які внесли до тексту законопроекту з голосу.

"Після остаточних обговорень пропозиція підтримати закон 5722 з уточненням терміну встановлення квартирних лічильників до 2021 року. Це перша правка. Друге – виключення із тексту закону (з джерел фінансування) всіх джерел фінансування, окрім коштів місцевого бюджету. І третя річ – чітко уточнити, що компенсація людям, які встановлять самостійно квартирні лічильники газу, буде відбуватися за рахунок тарифу на розподіл природного газу. Порядок у компенсації визначається Кабміном для споживачів, які встановлять лічильники протягом 2018 року, компенсація має здійснитися протягом 12 місяців", - сказала Бабак.

Нагадаємо, у вівторок у ході вечірнього засідання за повною процедурою розглядали схожий законопроект, проте на його ухвалення не вистачило голосів. Сьогодні вранці представники "Батьківщини" і "Самопомочі" блокували трибуну ВР з вимогою ухвалити законопроект про лічильники на газ.

 

Джерело:
До списку новин