Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Українка показала, як живе в американському будинку престарілих

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Америці існують комплекси для людей похилого віку з власними будинками та охороною. Старші люди переїжджають туди з різних міркувань: дехто хоче зменшити витрати на житло і їм не потрібна величезна хата, деякі хочуть жити по-сусідству з людьми свого віку. Головна вимога — мешканцям повинно бути від 55 років, пише gazeta.uа з посиланням на  видання ukrainian.voanews.com.

Територія комплексу під назвою "Світ дозвілля" має 250 гектарів землі. Житло можна вибрати на свій смак: від квартири-студії до власного маленького будинка. Літні люди стають повноправними власниками нерухомості: її можуть продати, здати в оренду та залишити у спадок. На території є ресторани, банки, перекурня, туристичне агентство, відділення пошти та театр. Живе 8 тисяч людей, з них 10 родин - українці.

"Переїхала сюди 11 років назад, коли не стало мами. Не думала, що буду на пенсії і матиму багато часу та й все встигну зробити. Виявилось, що мені бракує часу", - розповідає Лідія Чумак-О'ніл пенсіонерка з Запоріжжя. В 14 років вона разом з батьками переїхала до Америки.

За словами жінки, життя тут коштує недешво. Окрім плати за нерухомість треба сплатити перший внесок у кілька тисяч доларів, коли заселяєшся. Також мешканці повинні платити за громадьскі послуги та благоустрій території внесок $500-800.

Всі мешканці комплексу для літніх людей відвідують спортзал, тенісний корт, мистецькі гуртки.

Відео можна переглянути тут:

 

 

Джерело:
До списку новин