Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Корисний чай: які добавки до цього напою є шкідливими

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З чим ви віддаєте перевагу пити чай - з цукром або медом? Навіть найкорисніший продукт при неправильному його використанні з чаєм може не тільки втратити свої цінні властивості, а й перетворитися на небезпечний канцероген. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".

Чай з цукром. Вчені неоднозначно ставляться до такого змішування. Є дані про те, що у представників тих народів, які відмовилися додавати цукор в чай, рідше розвиваються онкологічні захворювання. Однак деякі експерти вважають, що в більшій мірі це відносять до чорного чаю. На їхню думку, на позитивні властивості зеленого чаю цукор не впливає - навіть навпаки, підсилює цілющі властивості, так як допомагає краще засвоювати містяться в напої катехіни.
 
Чай з молоком. У чаї міститься дуже важливий компонент - катехіни, службовці природними і вельми сильними антиоксидантами. Саме вони нейтралізують дію вільних радикалів, що псують клітини і викликають онкологічні пухлини. Крім того, катехіни гальмують розвиток діабету і серцево-судинної недостатності. Однак майте на увазі, що коли ми додаємо в чай молоко, частину цього унікального лікувального ефекту пропадає!

Чай з лимоном. Лимон не потрібно класти в гарячий напій. Під впливом високих температур в ньому повністю руйнується вітамін С та інші цінні компоненти. Для збереження корисних якостей лимона його не варто класти в чай відразу. Рекомендується трохи почекати, щоб чай злегка охолов.

Чай з медом. Мед корисніший за цукор, але любителі гарячого чаю з медом піддають своє здоров'я серйозному ризику. При температурі понад 40 ° С в меді цілком руйнується цінний фермент діастаз, а при більш високій температурі (60 ° С) мед перетворюється в канцероген - фруктоза окислюється, а продукт цього окислення здатний спровокувати виникнення злоякісних новоутворень в шлунку, кишечнику та інших органах травної системи.

Джерело:
До списку новин