Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

У грудні держава відшкодувала 120 тисяч гривень “Теплих кредитів”

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Державному агентстві з енергоефективності повідомляють, що в останній місяць цього року українцям відшкодували 118,7 мільйонів гривень за програмою “Теплі кредити”. Ці гроші отримали, як окремі власники квартир, так і цілі ОСББ, йдеться на сайті Урядового Порталу.

“Найбільшу суму компенсації, а саме – 100,6 млн грн, отримали родини на утеплення індивідуального житла. Ще майже 14 млн грн виплачено ОСББ, які утеплювали багатоповерхівки”, – зазначають у Держенерго.

Окрім цього, домогосподарствам, які встановлювали у себе твердопаливні котли, відшкодували 4,2 мільйони гривень.

За словами очільника агентства Сергія Савчука, уряд виконує покладені на нього фінансові зобов’язання по програмі і виділяє від 20% до 70% суми. Також, як зазначив Савчук, можна отримати додаткові гроші для “теплої модернізації” з місцевого бюджету. Для цього існує окрема програма “Теплих кредитів” місцевого рівня.

Коротко про програму

Як відомо, програма почала діяти у 2015 році. За умовами програми окрема родина чи ОСББ або ЖБК беруть кредити для утеплення власного житла чи будинку або цілого комплексу. І держава відшкодовує певний відсоток кредиту. Можна отримати відшкодування з держбюджету від 20% до 70%, все залежить від низки умов. Про умови читайте тут.

З того часу і до сьогодні майже 400 тисяч родин скористалися “теплими кредитами”. Всього вони витратили понад 5 мільярдів гривень, з них держава відшкодувала близько 2-х мільярдів. У середньому одна родина вклала в утеплення свого помешкання близько 15 000 гривень. З цієї суми держава відшкодувала в середньому приблизно по 5 000 гривен кожній сім’ї.

Про плани

Державне агентство енергоефективності у листопаді цього року отримало ще 100 мільйонів гривень від уряду на фінансування “теплих кредитів” для українців. Оскільки серед населення ця програма вкрай популярна, уряд також вперше за час дії програми продовжив її одразу на три роки з 2018-го до 2020-го.

А міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко наголошував, що фінансування програми на наступний рік будуть збільшувати.

 

Джерело:
До списку новин