Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

В Україні збільшення грошового забезпечення військовослужбовцям відклали до 2019 року

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Згідно із законом про пенсійне забезпечення громадян, звільнених з військової служби, підвищення грошового забезпечення військовослужбовців спричинить перерахунок пенсій.

Кабінет міністрів відклав введення в дію постанови №704 від 30 серпня 2017 року, що передбачає збільшення грошового забезпечення військовослужбовців усіх силових структур до 1 січня 2019 року, замість раніше запланованого терміну з 1 січня 2018 року. Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабміну в середу.

У пояснювальній записці до документа сказано, що згідно із законом про пенсійне забезпечення громадян, звільнених з військової служби, підвищення грошового забезпечення військовослужбовців спричинить перерахунок пенсій.

Тим часом постанова Кабміну №704 не визначає умови та розміри перерахунку пенсій для звільнених військовослужбовців.

Також за підрахунками Міністерства соціальної політики, для перерахунку пенсій для громадян, звільнених з військової служби, потрібно додатково передбачити в державному бюджеті на 2018 рік 35 млрд гривень.

Проект документа розроблено з метою визначення комплексного підходу до підвищення грошового забезпечення для військовослужбовців з визначенням умов та порядку перерахунку пенсій.

 

Джерело:
До списку новин