Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Початок монетизації субсидій в Україні: що зміниться для споживачів комунальних послуг

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні набула чинності постанова уряду про монетизацію субсидій. 1 січня 2017 року розпочався перший етап монетизації субсидій, який стосується надавачів послуг.

Рішення про введення в Україні монетизації субсидій з 1 січня 2018 року був  прийнято урядом з ініціативи Міністерства фінансів.

Зокрема, Мінфін розробив комплексний підхід до реформування системи розрахунків по субсидіях, який буде складатися з трьох етапів: монетизація розрахунків по субсидіях на рівні підприємств-надавачів послуг, підготовка системи до здійснення монетизації субсидій на рівні домогосподарств (створення необхідної інфраструктури, створення єдиного реєстру та бази даних субсидіантов і їх верифікація і т.п.) і монетизація субсидій на рівні домогосподарств.

Кабінет Міністрів прийняв рішення про введення першого етапу монетизації  субсидій   з 1 січня 2018 року.

Як відзначають в уряді, метою цих змін є перехід на прозорі та своєчасні розрахунки «живими» грошима по субсидіях між державою і виконавцями послуг.

Нагадаємо, раніше міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що в Міністерстві соціальної політики розраховують почати монетизацію пільг по комунальних послугах в липні 2018 року.

Чиновник пообіцяв українцям також монетизацію пільг   на проїзд в міському транспорті. За словами Андрія Реви, на даний момент уряд займається розробкою відповідної постанови.

 

Джерело:
До списку новин