Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Міс США родом з України, яка зберегла український дух

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Це неймовірна історія американської родини з українським корінням, які пронесли через чотири покоління традиції країни, яку вони навіть ніколи не бачили.

В 1963 році американці активно обговорювали майбутній конкурс краси, адже вперше за його історію участь братимуть дві рідні сестри. Мішель – як найгарніша дівчина Атланти і Марша – головна красуня Нью-Йорка. "Подвійний тріумф Метрінко!" – писали тоді газети. Попри погрозу дискваліфікації, дівчата таки побували на одній сцені.

Більше того 18-річна Мішель виборола перше місце й наступного року вирушила до Лондона на конкурс Міс світу. Серед найгарніших дівчат планети їй вдалося потрапити у ТОП-15 красунь.

В 1964 року на урочисте відкриття пам'ятника Шевченкові в Нью-Йорку, Мішель запросили як поважну гостю. Здавалось би, що б їй там робити? Та все стає на місця, коли дізнаєшся, що вона українського походження.

Дідусь та бабуся приїхали сюди з України ще в ХІХ столітті, тут у них народився син Михайло. Хлопцю судилось зробити карколомну кар'єру. Лише уявіть: він став першим українцем, що влаштувався на Американську фондову біржу. Причому працював до 93-х років, встановивши абсолютний рекорд. У фінансових колах про українця ходили легенди, а брокери між собою називали його "Дядько Майк".

Одружився він теж з українкою – Єлизаветою Сидор – у цьому шлюбі якраз і народились красуні Мішель та Марша.

Після конкурсу в дівчат усе склалося чудово. Марша стала музою українського художника Якова Гніздовського. Його картини, до речі, висіли в адміністрації президента Кеннеді.

А от Мішель одружилась із сенатором від штату Делавер. Уже багато років вона володіє розкішним маєтком "Роуз Холл" у Ямайці, який свого часу відвідували іспанський король Хуан Карлос з королевою Софією, британський принц Чарльз із Камілою та президентське сімейство Бушів.

У Мішель четверо дітей, їх теж виховувала в українських традиціях. Донька Монік – художниця, її картини прикрашають адміністрацію Джо Байдена.

Нещодавно здійснилась їхня мрія – сім'я приїхала в Україну, яку вони ніколи не бачили, але чиї традиції завжди берегли.

Джерело:
До списку новин