Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Музика, що лунає з дерева

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

“Музичне дерево” – таку незвичну назву дали місцеві жителі зрізаній тополі, що знаходиться у гідропарку міста Здолбунів у Рівненській області. А звучить вона завдяки 79-річному Володимиру Артюхову, який грає музичні твори на баяні, сидячи прямо у розщелині дерева. Володимир Петрович народився у місті Гянджа, Азербайджан.

Після армії переїхав до Здолбунова, як він висловився, у якості “комсомольця-добровольця” для розбудови міста. Працював баяністом у Будику культури, та потім, так склалися життєві обставини, що він змушений був переїхати до Нової Мощаниці. Двадцять п’ять років баяніст порався по господарству, зовсім забувши про свій музичний інструмент. Та ось скоро йому виповнюється 79 років, і він вирішв, що вже час розпочати жити для свого задоволення та займатися улюбленою справою

Володимир Петрович приходить на своє постійне місце, до стовбура зрізаної тополі, і грає музичні твори, які попередньо вивчає вдома. Він кожного дня по 3-4 години присвячує грі на баяні. Чоловік це робить не заради грошової винагороди – найкращою подякою для музиканта будуть оплески.

Відео можна переглянути тут:

Фото Віталія Шевчука

 

 

Джерело:
До списку новин