Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Американські науковці випробовують тест на рак за аналізом крові

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Науковці Університету Джонса Гопкінса (США) випробовують метод діагностики, який за аналізом крові виявляє 8 форм онкозахворювання. Новий тест CancerSEEK уміє показувати наявність раку на ранніх стадіях, повідомляє ВВС.

Показовими результати такого тестування будуть тоді, коли пацієнт робитиме його раз на рік. Суть у тому, що тест знаходить мутовану ДНК та білки, які показують, що в організмі розвивається онкозахворювання.

CancerSEEK уже перевірили на 1005 пацієнтах з раком яєчників, печінки, шлунку, підшлункової залози, стравоходу, кишківника, легень та грудей, який ще не поширився на інші тканини.

Під час випробувань у 70% пацієнтів завдяки цьому тесту виявили рак.

"Рання діагностика хвороби – критично важлива. Я думаю, це може мати величезний вплив на смертність від раку", – розповів науковець Університету Джонса Гопкінса Крістіан Томасетті.

Новий тест відіграє особливу роль ще й тому, що 5 із 8 видів раку не мають методів діагностування на ранніх стадіях.

Рак підшлункової залози проявляє себе лише кількома непоказовими симптомами, тож 4 із 5 пацієнтів зазвичай помирають того ж року, коли у них діагностували недуг.

На CancerSEEK покладають надії ще й тому, що його можна використовувати як доповнення до традиційних методів діагностики раку, наприклад маммографії чи колоноскопії.

 

Джерело:
До списку новин