Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Розенко назвав дві причини зростання цін в Україні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко розповів, чому в Україні зросли ціни.

Так, за словами чиновника, головною причиною зростання цін в країні стало не підвищення рівня мінімальної зарплати та осучаснення пенсій, як заведено вважати. А ось серед чинників, які насправді вплинули на подорожчання товарів і послуг, Розенко називає інфляцію і зростання тарифів на енергоносії.

«Інфляційні стрибки у 2017 році пов’язані в першу чергу з підвищенням ціни на газ в кінці 2016 і зростанням тарифів на електроенергію. Саме це – основні причини зростання цін в Україні. А не мінімальні зарплати і пенсії », – підкреслив він.

За словами віце-прем’єр-міністра, зарплати і пенсії «це не той ресурс, який українці можуть вивести за кордон або кинути в офшори». Зарплати і пенсії – це ті гроші, які люди несуть в магазини і якими платять за товари і послуги.

«Це гроші, які людина несе в магазин у першу чергу, гроші, якими людина розраховується за товари та за послуги. Це не інфляційний ресурс. Зростання зарплат і пенсій засноване на реальних показниках. Це не фантики, надруковані Нацбанком, і не додаткова грошова маса. Це реальні гроші, які нами зароблені», – додав Розенко.

Галина Струс

 

Джерело:
До списку новин