Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Чорновіл розказав, як в останні роки люди почали купувати більше чорної ікри

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За словами екс-регіонала, народ нині живе настільки добре, що навіть йому, колишньому депутату, заздрісно.

Політичний експерт, народний депутат ІІІ-VI скликаньТарас Чорновіл прокоментував відпочинок Луценко на Сейшелах в дусі «ащотакого». За його словами, Генпрокурор насправді дуже скромна людина, оскільки навіть в «пролетарському» районі, де проживає Чорновіл, люди масово скуповують путівки на дорогі острова і все частіше можуть собі дозволити купити чорну ікру. 

«...Абсолютна більшість людей купує речі, які я, колишній депутат чотирьох каденцій, не можу собі дозволити. Коли біля каси переді мною, в звичайній мережі супермаркетів, стоїть четверо людей, і кожен з них купує таке, на що я можу хіба дивитись і облизуватися, я думаю: ні, країна у нас не така вже й бідна ... Я живу не в Кончі-Заспі і не в Царському селі, я живу на Лівому березі, на Позняках, в пролетарському районі. І бачу величезну кількість людей, які купують далеко не найдешевші путівки », - повідав телеканалу NewsOne Чорновіл.

Втім, на думку екс-депутата, ця «абсолютна більшість» українців, яке підвищила попит на путівки і чорну ікру, не платить податків і держава повинна з цим що-небудь зробити.

Нагадаємо, минулого тижня голова Держаудиту Лідія Гаврилова приголомшила громадськість заявою, що такі золоті злитки, як у неї, є у кожного громадянина України.

Схоже, ми багато чого не знаємо про свою країну ...

 

Джерело:
До списку новин