Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Гроші на вітер: що найнеприємніше у зростанні тарифів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Підвищення тарифу на електроенергію в Україні неминуче призводить до зростання цін на воду. Про це заявив Олексій Кучеренко, екс-міністр з питань житлово-комунального господарства.

ЗВ’ЯЗОК. За даними Кучеренко, українські водоканали витрачають на воду в середньому 35% виручки, європейські – 15%. 

“Якщо ціні на електроенергію уготовано дорожчати, то місцева влада, якій належать водоканали, повинна працювати над зниженням витрат електроенергії – знижувати втрати води, міняти насоси. Тоді зростання одного тарифу не призводило би до збільшення іншого”, – зазначив чиновник.

За його словами, схожа історія відбувається і з самим тарифом на електроенергію.

Олексій Кучеренко, міністр ЖКГ в 2007-2010 роках:

Тариф – це конкретне забезпечення інвестиційної програми, в якій враховується заміна мереж, трансформаторів, лічильників. За цільовим використанням наших тарифів ніхто не стежить, ці гроші розмиваються і цілі не досягають… Регулятор хоче забезпечити транзит грошей з наших гаманців до енергоринку… Наші гроші не підуть на модернізацію.

НАГАДАЄМО, тарифи на світло для підприємств піднялися на 9,5% з 1 січня. З 1 квітня тариф зросте ще на 6,1%. Як зазначив Олексій Кучеренко, підвищення заважає підприємцям підвищувати зарплати, а також призводить до зростання цін на будь-які товари і послуги.

 

Джерело:
До списку новин