Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Розмір пені збільшуватиметься щодня: ВРУ дозволила штрафуватимуть українців за комунальні борги

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нововведення, яке закріплене на законодавчому рівні, почне працювати вже з наступного - 2019 року. У такий спосіб народні обранці сподіваються дисциплінувати українців і стимулювати їх вчасно платити за спожиті комунальні послуги.

Затримка оплати комунальних послуг кожного дня обходитиметься додатково в 0,01% від суми боргу. Автори закону переконують, що без подібного стимулювання ніяк не обійтись, адже впродовж минулого року українці заборгували за комунальні послуги рекордну суму – 28,4 мільярди гривень, хоча ще в 2016 році ця цифра була – 16,9 мільярди гривень.

Окрім штрафів, постачальники матимуть право відключати боржників від комунальних послуг без їх присутності. Єдиною вимогою нового закону є завчасне, за 30 днів, попередження боржника про відключення від надання послуг, якщо той не погасить заборгованість.

Завчасно мають попередити і балансоутримувача будинку, представник якого, на відміну від боржника, повинен бути присутній під час відключення. Але якщо це «запрошення» буде проігнороване балансоутримувачем, то постачальник має право відключити послугу і без нього.

 

Джерело:
До списку новин