Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Накопичувальна пенсія: у ПФУ заявили про готовність стати адміністратором реєстру

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсійний фонд України готовий стати адміністратором реєстру застрахованих осіб – учасників пенсійної системи другого рівня. Про це під час круглого столу заявив директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів ПФУ Олександр Малецький.

"Пенсійний фонд готовий побудувати систему взаємодії Пенсійного фонду як адміністратора реєстру застрахованих осіб, які будуть учасниками пенсійної системи другого рівня", - зазначив він.

Довідка: пенсійна система другого рівня передбачає, що частина обов'язкових страхових внесків до пенсійної системи накопичуватиметься на індивідуальних пенсійних рахунках громадян, які (та на користь яких) сплачуватимуть такі внески. Ці кошти інвестуватимуться з метою отримання інвестиційного доходу і захисту їх від інфляційних процесів. Розмір пенсії в такій системі залежатиме від розміру страхових внесків та терміну, протягом якого ці внески накопичувались і розміру отриманого на них інвестиційного доходу. 

Кабмін та парламент тривалий час не могли дійти згоди щодо запровадження цього рівня пенсійної системи в Україні. Компромісом стала норма про запровадження обов’язкового пенсійного накопичення з січня 2019 року.

 

Джерело:
До списку новин