Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Зросла кількість ліків, які можна отримати безкоштовно за державною програмою

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Із цього місяця Міністерство охорони здоров’я України збільшило перелік препаратів, як пацієнти можуть отримати в аптеках безкоштовно чи з невеликою доплатою в рамках державної програми.

Як повідомляє сайт МОЗ, перлік розширений наказом відомства від 5 лютого 2018 року № 177.

«Оновлений реєстр також був доповнений ще 2 діючими речовинами для лікування серцево-судинних захворювань та діабету ІІ типу — Лозартан (11 препаратів) та Глібенкламід (3 препарати). Загалом у програмі 23 діючі речовини.

У порівнянні з попереднім переліком у новому реєстрі стало на 24 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, на 14 – для діабету ІІ типу, на 3 – для лікування бронхіальної астми», — йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоров’я України.

Про збільшення переліку безоплатних для пацієнтів медикаментів повідомив на своїй сторінці у Фейсбук і Прем’єр-міністр України.

«47 препаратів з оновленого переліку можна отримати в аптеці безкоштовно за рецептом лікаря. Їх вартість повністю компенсує держава. До програми включені препарати 48 виробників: 30 іноземних та 18 українських», — написав Володимир Гройсман.

Розвиток програми «Доступні ліки» зображено в графіці.

 

Джерело:
До списку новин