Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Не дайте себе обдурити: як відрізнити справжні ліки від підробки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Безкоштовний сир, самі знаєте де. Тому навіть ціна повинна вас насторожити.

Мікстура для схуднення, засоби від застуди, ну і куди ж без "препаратів від важкості у шлунку"? На фармацевтичному ринку Україні з'являється все більше фальшивих ліків, які непогано продаються за допомогою кричущих рекламних роликів.

Але не стати жертвою обману і розпізнати підробку просто, якщо запам'ятати кілька важливих правил.

Неправильне маркування

Мова йде у першу чергу про ідентичність назви виробника. Звертайте увагу на список діючих речовин – щось точно пропустять ті, хто "грає нечесно". У такому випадку краще порівняти з вітчизняним аналогом, але заздалегідь дізнайтеся про необхідні компоненти у лікаря.

Пігулки для вагітних

Тут слід бути особливо обережними. Некваліфікований персонал аптеки може порадити жінці таке, що під загрозою опиниться здоров'я майбутнього малюка. Не купуйте нічого без прямої консультації із фахівцем, навіть примітивні вітаміни можуть завдати непоправної шкоди, якщо вони не оригінальні: приміром, негативно впливають на центральну нервову систему, печінку і нирки.

"Перебиті" терміни дії

Якщо дата виробництва, або кінцевого споживання розмита, вказана неточно, або взагалі – тільки іноземною мовою, відкладіть упаковку подалі: це ніщо інше, як результат тіньової діяльності ринку. Хтось продовжить терміни придатності і заробить на вас, навіть не зважаючи на наслідки. І скаржитися доведеться довго: очікує звернення до Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ України, а там досі не підрахували, скільки фальсифікату припадає пилом на полицях аптек.

До того, вам доведеться ймовірно покрити витрати на дослідження у лабораторії.

Реклама – не запорука якості

Нещодавно ціла група товарів потрапила у поле зору правоохоронців. Всі вони часто згадувалися на телебаченні, тому краще замінити іншими препаратами. Ось повний перелік: “Мезим”, “Фестал”, “Ефект”, “Стрепсілс”, “Флюколд”, “Дифлюкан”, “Кетанов”, “Лінекс”, “Омез”, “Гепабене”, “Доларен”, “Колдфлю”, “Алфлутоп”, “Бактисубтил”, “Зестра”, “Лоринден А”.

Підозріла низька ціна

Безкоштовний сир, самі знаєте де. Тому перевірте колір, розмір, смак, запах, упаковку і маркування, перш ніж брати препарат. Не соромтеся просити у фармацевта дозвільні документи якості. Адже на кону ваше здоров'я.

 

Джерело:
До списку новин