Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Тут керують бабусі. Навіщо ресторан найняв шеф-кухарями жінок за 50

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Коли у Джоді Скаравели померла мама, він дуже хотів, щоб на його кухні була італійка, яка готувала б пасту.

"Я хотів якогось комфорту", – пригадує Джоді. І він його отримав, йдеться у проекті 60 Second Docs.

За гроші, які після смерті залишила мама, Джоді відкрив ресторан. Заклад назвав її іменем і запросив на роботу старших леді, які готують за власними домашніми рецептами.

Тепер у його ресторані щодня шеф-кухарями працюють бабусі з різних частин світу.  Вони готують тут їжу за тими рецептами, за якими їхні мами готували для них. Бабусі меню складають собі самі, власник їх ніяк не контролює.

"Ці леді є експертками. Вони є витвором своєї культури та суспільства, їхніх мам і бабусь. І все це вони приносять на стіл", – розповідає Джоді. 

На першій кухні завжди готує італійка, на другій – жінка з іншої країни. В ресторані працюють 25 бабусь з Аргентини, Сирії, Білорусі, Чехії, Польщі, Італії, Франції, Венесуели, Казахстану, Туреччини, Еквадору, Греції і навіть Японії. "До мене долітають уривки розмов, які точаться за столами. Я почув, що майже за кожним столиком говорять про своїх мам, бабусь. Здається, люди подумки переміщаються в минуле і згадують дитинство", – каже Джоді. Це для цього дуже важливо.

Джерело:
До списку новин