Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Прасуємо речі без праски

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пом'ятий одяг завжди доставляє певні незручності. Особливо в поспіху іноді дуже недоречно ламається праска. Закон підлості в дії! На щастя, неприємність можна виправити, якщо знати кілька способів прасування без використання праски.

1. Приготуйте суміш з оцтом

Як приготувати суміш: змішайте 9% оцет, воду і пом'якшувач для білизни в рівних пропорціях. Потім помістіть розчин у розприскувач і рівномірно розпороши на одязі. Дайте тканині підсохнути, і можна вдягати. Цей простий спосіб допоможе речі не виглядати пом'ятою.

2. Використовуйте гарячу пару

Заповніть ванну дуже гарячою водою. Теплу воду наливати сенсу немає, адже вся суть у парі, яка розпрямить одяг. Закрийте ванну пробкою і повісьте над нею потрібний предмет гардеробу. Нехай він повисить 20 хвилин, потім зніміть і дайте висохнути. Недолік цього методу в тому, що одяг залишається вологим.

3. Сушіть одяг правильно

Якщо потрібен чистий і не пом'ятий одяг до ранку, постарайтеся висушити його правильно заздалегідь. Рівно розвісьте річ на сушарці, і тоді вранці прасувати її буде не обов'язково.

4. Увімкніть режим "без складок"

При пранні одягу в машинці-автоматі виберіть максимальну швидкість центрифуги. Не зловживайте цим способом, бо речі швидко зіпсуються. Однак якщо в планах важлива подія або ділова зустріч, то можна вдатися до описаного варіанту. В деяких машинках є режим "без складок", який і призначений для такої ситуації. Після прання в цьому режимі потрібно не сильно віджимати речі (або не віджимати зовсім), а потім сушити їх розправленими на пласкій поверхні або на вішалці.

5. Зверніть увагу на склад речі

Якщо проблема полягає не в поспіху, а в нелюбові до прасування, тоді варто підійти до ситуації ретельніше. Досліджуйте склад речей перед покупкою. Синтетика мнеться менше, ніж, наприклад, бавовна. Правда, синтетику не всі люблять через те, що шкіра в ній не дихає. Для окремих же випадків такий варіант буде точно виграшним.

6. Задійте свої долоні

Намочіть руки водою і розгладьте одяг долонями. Це допоможе позбутися дрібних складочок. Добре вимийте руки перед процедурою, інакше ризикуєте отримати брудні розводи та плями на тканині.

Джерело:
До списку новин