загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як виростити вдома лаврове дерево

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Лавр - не лише зелена прикраса дому, він - незамінна пряність у кулінарії. Лаврове дерево менш примхливе до умов, ніж лимонне дерево і може рости на північному вікні. А при гарному освітленні росте більш пишним кущем.
 
Лавр розмножують напівздеревілими живцями. Їх беруть із 3-4 листками, нижні листки видаляють.

Для посадки квітковий горщик заповнюють ґрунтом, зверху насипають прожарений пісок шаром 4 см. Живець висаджують у пісок на глибину 3,5 см. Потрібно, щоб нижня частина живця не доходила до ґрунту.
 
Горщик ставлять у тепле місце і накривають півлітровою банкою. Впродовж 15-20 днів живець обрискують водою 4-5 разів на день, потім кількість обрискувань зменшуємо.

Через місяць-півтора у лавра утворюється коріння. Коли рослина вкорениться й сягне висоти 10-12 см, прищипують верхівку. Тоді лавр починає гілкуватися. Його варто підживлювати кожні 15-20 днів.

Кожні три роки лавр пересаджують у більший горщик.

Листя кімнатного лавра можна використовувати в якості пряності з кінця другого року, зрізуючи або відщипуючи пагони й листочки.

 
 Листя можна зрізати й висушити взимку, вважається, що у листі зимового зрізання кращий аромат, більше ефірних олій. 
Джерело:
До списку новин