загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Приховані платежі і непотрібні послуги: чому небезпечно брати техніку в розстрочку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українські магазини і банки не будуть оформляти "безвідсотковий кредит", якщо їм це не вигідно.

Все більше магазинів в Україні пропонують товари в розстрочку. Ціну можна розбити на кілька платежів. З'ясуємо, як не попастися на приховані прийоми продавців і додаткові платежі.

Майже у всіх магазинах техніки вже з'явилися гасла: "Кредити без відсотків, переплат та прихованих платежів". На оформлення покупок в розстрочку шикуються черги.

Але на ділі суми покупок часто збільшуються через розстрочки. Наприклад, Олег хотів купити телефон в інтернет-магазині і платити за нього протягом року.

"Коли суть дійшла до оформлення – виявилося, що мені потрібно доплатити ще 2,5 тисячі гривень за додаткові сервіси, так зване обслуговування телефону", – розповів Олег.

Кореспонденти "Сегодня" спробували самі оформити покупку в розстрочку. На стійці оформлення зізналися – один додатковий платіж все ж є.

"Банківська розсилка тільки 300 гривень за весь пільговий період – за 10 місяців. Це єдина переплата. На місяці вона становитиме 800 гривень", – розповідають при оформленні розстрочки.

На надання таких послуг заробляють банки. Магазини намагаються отримати "плюс" іншими методами-наприклад, змушують оформлювати гарантійний сервіс, що робить покупку дорожче.

Навіть якщо додаткових умов і переплат дійсно немає – ні магазини, ні банки не будуть пропонувати в розстрочку без вигоди для себе, пояснюють експерти.

"Магазин зацікавлений в збільшенні продажів, і іноді він може навіть домовлятися з банком про те, що він співфінансує кредит. Коли ви бачите нульовий кредит – це продавець, швидше за все, якусь частину відшкодовує цьому банку", – пояснив економіст Дмитро Яблоновський.

Економісти радять уважно вивчати умови і брати товар в розстрочку, тільки якщо впевнені, що встигнете погасити борг.

 

Джерело:
До списку новин