загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Що б ви хотіли сказати молоді? Відповідають українці, яким 100 і більше років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Ці четверо за свій поважний вік пережили чимало всього: і щастя, і горе, і радість, і втрати. Кожна ситуація дарувала їм різний досвід. А усе разом — життєву мудрість. Що б вони хотіли передати молодим?
 
Сара Ісаївна Никифоренко, 108 років: "Прислухайтесь, чого хоче ваша душа"
 
"Треба бути добрими, любити людей і допомагати їм. Пригадую, як я увесь рік допомагала сусідці щовечора купати дитину. Вона дякувала мені, а я не розуміла за що: це ж нормально — допомагати одне одному.
 
Найбільший гріх — якщо ти цілуєш людям руки, а за пазухою камінь тримаєш. Тому раджу завжди робити все щиро, від усієї душі. Якщо робите щось зі злістю — воно тут же пропаде. Тому будь-яку роботу, чи то готування їжі, чи щось інше, робіть тільки з гарним настроєм і від щирого серця. Ось тоді й буде результат. 
 
Хоч би як важко було у житті — ніколи не опускайте рук, майте надію на краще й все обов'язково буде добре. Ми жили в тяжкий час — час війни, але сподівалися на краще, працювали в поті чола... І дочекалися кращих часів. 
 
Що їсти, щоб довго жити? По-перше, не переїдайте. По-друге, не зловживайте нічим, але й не відмовляйте собі в задоволенні. Я їм усе, що люблю: картоплю в мундирах, салат з огірків і помідорів, овочевий суп, борщик з часничком, рибу...
 
Часто чую про різні дієти: мовляв, вживайте мед чи свіжі яйця — і будете здорові. Але я переконана, що їжа не продовжує життя. Головне — душевна ріновага, порозуміння зі собою. Це стосується також і їжі. Прислухайтеся до себе. От якщо хочеться мені картоплі в мундирах, тоді вона й піде на користь. А їсти щось, бо так треба — це здоров'я не додасть".
 
Ніна Георгіївна Соколовська, 100 років: "Нікому не робіть зла і живіть по правді"
 
"Насамперед, треба жити чесно, нікого не обманювати й любити всіх людей довкола себе. А ще — не будьте лукавими, скупими і злими. Поважайте усіх. Любіть так, як самих себе. Вірте в Бога, дякуйте Йому за кожен прожитий день, не пропускайте служби Божої в церкві, будьте милосердні та не робіть нікому кривди. Тоді у вас життя буде добре". 
 
Ганна Феодосіївна Ставкова, 105 років: "Поважайте себе та інших"
 
"Я завжди вчила своїх дітей поважати інших людей, а також з повагою ставитись до старших. Раджу кожному жити мирно, не сваритися, не ображати одне одного. І, звісно, добре вчитися, не лінуватися — це дуже важливо, щоби досягти успіху в житті.  Не відкладайте щастя на потім".
 
Катерина Онуфріївна Мисак, 100 років: "Робіть добро безкорисно"
 
"Що хочу порадити молодим? Моліться, працюйте і робіть добро безкорисно. Не будьте зосереджені лише на собі. Озирніться довкола, і ви побачите людей, які, можливо, потребують вашої підтримки. Колись ми поверталися з праці в колгоспі й треба було перейти через річку, я подавала руку кожній жінці, щоб перейшла. І всі вони перейшли, а я залишилась в ріці, ніхто й не озирнувся, доки не покликала... Але я простила їм. Бо людей треба любити.
 
Дітям своїм я завжди казала, щоб тримали дисципліну з внуками і привчали їх до церкви і молитви. Бо ж без Бога ні до порога..."
 
Ірина ШЕЛУПЕЦЬ
 
Джерело:
До списку новин