Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Єдину в Україні школу кобзарів планують закрити

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Стрітівський педколедж кобзарського мистецтва на Київщині планують закрити. Причина – недобір студентів на перший курс.

Стрітівський педколедж кобзарського мистецтва на Київщині - єдиний, що готує молодших спеціалістів за профілем кобзарського мистецтва, не набрав цьогоріч студентів на перший курс, тому опинився перед загрозою закриття.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила директор коледжу Світлана Колосовська.

“У нас проблема з тим, що ми не набрали цього року держзамовлення, жодного учня не прийнято на перший курс. Заяви на вступ подали лише дві особи. Всього на даний час у коледжі навчається 21 студент (на всіх курсах — ред.). За такої ситуації виходить, що вартість навчання у перерахунку на одного студента стає дуже високою. Тож постає питання про переведення студентів до інших навчальних закладів”, - сказала директор коледжу.

Мінімальний обсяг держзамовлення для коледжу цього року становить 12 чоловік. При ситуації, що склалася цьогоріч, вартість навчання уже прирівнюється до індивідуального, а це чинним законом про вищу освіту не передбачено.

Торік, повідомила директор, на перший курс набрали лише 10 студентів, цьогоріч заяви подали тільки двоє. За словами Колосовської, керівництво коледжу повідомило про ситуацію у відповідний профільний департамент Київської ОДА, там також бачать вихід у переведенні студентів до інших навчальних закладів. Інформувати студентів та їх батьків про це адміністрація Стрітівського коледжу тільки почала. 

На даний момент прийняти студентів Стрітівського коледжу на умовах держзамовлення і за переведенням погоджується, як каже Колосовська, Богуславський педколедж, що на Київщині, туди ж, запевняє директор, можуть перейти за бажання і деякі педагоги, які опиняться без роботи (у Стрітівці працює багато сумісників).

Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва – єдиний в Україні музично-педагогічний заклад І рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійними програмами молодшого спеціаліста зі спеціалізації «Народні інструменти».

Стрітівська вища педагогічна школа кобзарського мистецтва була створена у серпні 1989 року на базі восьмирічної загальноосвітньої школи. Організаційно спочатку школа була структурниим підрозділом Богуславського педучилища, а з 1997 року стала окремим навчальним закладом І рівня акредитації.

Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва – єдиний в Україні музично-педагогічний заклад, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійними програмами молодшого спеціаліста зі спеціалізації "Народні інструменти".

 

Джерело:
До списку новин