Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

День народження Ади Роговцевої: пророчі слова персони нон-грата в Росії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Не можна називати братом того, хто йде на тебе війною" (Роговцева)

Легендарна акторка кіно та театру Ада Роговцева 16 липня відзначає свій 81-й день народження. Звання Героя України та не прихована патріотична позиція – її найвідоміші візитні картки. Саме через підтримку наших військових на Донбасі та полонених Кремля, зокрема – режисера Олега Сенцова, у Росії вона вже давно стала персоною нон-грата.

Втім, акторку це хвилює мало – жартома називає себе "бандерівкою" і продовжує в тому ж дусі. До дня народження зірки ми вирішили згадати найкращі цитати, які вже встигли увійти в історію.

Аді Роговцевій – 81 рік: найвідоміші цитати акторки

Дуже часто вона відзначала той факт, як різко в Росії змінилося ставлення до неї через незгоду з агресією Кремля по відношенню до України. За словами Роговцевої, її відкрита любов до батьківщини враз перекреслила роки відносин і спільної роботи.

"У Росії мені кажуть: "Адо, ти наша". А я їм відповідаю: "Я не ваша. Я своя, я українська"

"Вони мене дуже любили в Росії. І як в одну хвилиночку все змінилося. Як тільки ти говориш: моя Батьківщина, моя земля мені дорожче, ніж всі блага, які ви мені пропонуєте - я у них під криміналом".

"Я все життя грала в Росії, крім України. Мені кажуть: "Адо, ти наша". А я їм відповідаю: "Я не ваша. Я своя, я українська".

"У зв'язку з тим, що я працюю, як вони кажуть, на "бандерівців" і я - "бандерівка". Але це не вони мене закрили. Це я закрила для себе можливість працювати".

 

"Не можна називати братом того, хто йде на тебе війною"

Не звинувачувати нікого

На думку Роговцевої, у країні східного сусіда живе безліч "хороших" людей, які так запрограмовані пропагандою. Але всі давно в курсі, чиїх рук це справа.При цьому вона не радить вірити у казки про "братерство", коли зовсім поруч, на лінії фронту, гинуть сотнями люди. Мова йде не тільки про військових, а й про цивільне населення. Згадати б ту саму багастостраждальну Авдіївку: 

"У Росії є дуже хороші люди. Але і вони, на жаль, сьогодні всі запрограмовані на це збочене розуміння, цю доктрину, згідно з якою Україна - це якась умовно створена держава з якоюсь недорозвиненою мовою. І хоч ти трісни, переконати їх не вдається".

"Ні за які гроші я не відмовлюся від власної позиції. Я підтримую свою батьківщину перед агресією колосального монстра. Не хочу, щоб мене і моїх дітей знову зробили рабами. На нашу країну йде агресія, у мене немає іншого вибору. Не можна називати братом того, хто йде на тебе війною".

"Триває війна, а ми живемо, як ніби її немає. Адже начебто біля трун танцюємо, об'їдаємося"

 

"Триває війна, а ми живемо, як ніби її немає. Ми всі повинні обмежити себе в святах і салютах. Там, на війні, мерзнуть хлопці, недоїдають, смерті дивляться в очі. І гинуть. Ось ці дві реальності мене вражають. Адже наче біля трун танцюємо, об'їдаємося. Це не означає, що має завмерти життя, але потрібно бути милосерднішими. Ця небезпека не тільки над тими хлопчиками - вона над нами".

"У нас війна. А коли війна, доводиться все відраховувати саме від неї. У той час, коли на сході України гинуть наші дітлахи, і їх треба нагодувати, одягнути, озброїти, втішити, заспокоїти, полікувати - це головна зараз турбота держави. Все інше відходить на другий план"

Дивіться: Ада Роговцева долучилася до акції на підтримку Олега Сенцова

 

Джерело:
До списку новин