загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Найчастіше пишуть листи до Верховної Ради пенсіонери і безробітні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Багато звернень стосується питань призначення, перерахунку, виплати трудової, соціальної пенсій та прохання про надання матеріальної допомоги.

У січні-червні 2018 року до Верховної Ради надійшло 55,4 тис. звернень. З них комітетами парламенту опрацьовано 6,6 тис. листів, депутатськими фракціями і групами розглянуто 3,7 тис. пропозицій, заяв і скарг громадян.

Як повідомляє прес-служба Верховної Ради, до керівництва звернулися 1,2 тис. осіб, з них до голови парламенту - 588 осіб.

Структурними підрозділами Апарату Верховної Ради розглянуто 45,2 тис. звернень громадян.

Із загальної кількості пропозицій, заяв і скарг громадян, що надійшли на адресу Верховної Ради упродовж звітного періоду, 3,9 тис. є колективними, які підписали 183,6 тис. осіб.

Серед авторів звернень, які зазначили своє соціальне становище, переважали заяви і скарги від пенсіонерів - 14,2 тис., безробітних - 4,5 тис., робітників - 2,6 тис., підприємців - 2,5 тис., селян - 1,7 тис., осіб, які позбавлені волі чи воля яких обмежена - 657, учнів і студентів - 653, військовослужбовців - 604, працівників бюджетної сфери - 584, служителів релігійних організацій - 186, пенсіонерів з числа військовослужбовців - 180, державних службовців - 153, журналістів - 132.

Із загальної кількості громадян за захистом і допомогою до Верховної Ради упродовж січня-червня 2018 року звернулися майже 5,5 тис. осіб з інвалідністю I-III груп, 2,9 тис. - ветеранів праці, 1,6 тис. - осіб з інвалідністю внаслідок війни, по 1,2 тис. - учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та дітей війни.

Як свідчать дані Соціологічної групи "Рейтинг", в українському суспільстві спостерігається поступовий відхід від патерналістських очікувань і зростання запиту на індивідуальну активність і інтернальну позицію. Якщо в 2011 році майже 80% респондентів вважали, що саме влада повинна брати на себе відповідальність у забезпеченні життя кожного громадянина, то в квітні 2018 року таких опитаних менше 60%.

 

До списку новин