загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Будинок зі скла: на Закарпатті звели будинок із пляшок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У селі Пилипець Закарпатської області звели будинок з 8 тисяч скляних пляшок. Робота продовжувалась два роки.

СВОЇМИ РУКАМИ. Незвичайну споруду побудував селянин Михайло Гимба разом зі своїми синами. Тим самим вони довели, що навіть побутові відходи можуть стати будівельним матеріалом, до того ж дешевим. Адже цегла, за оцінками винахідливого будівельника, була б у шість разів дорожчою. Окрім економії та зручності, у будинку Гимби домінує творчий і креативний підхід: з пляшок виклали кольрові візерунки та орнаменти. 

Пляшкова споруда доводить, що відходи можна використовувати як дешевий будматеріал.  

НАЗБИРАВ. Михайло Гимба збирав скляні пляшки три роки де тільки міг: у магазинах, барах та у сусідів. Допомагали пану Михайлу і односельчани. Пляшок вистачило не тільки на будинок, але також на гараж та паркан. 

“Робота нелегка: спочатку пляшки рівняють за спеціальним шаблоном, а потім, щоб конструкція не розвалилася використовують напівсухий цементний розчин і кладуть не більше трьох рядів за добу, – Цегла воду забирає, а скло ні – тому, щоб стіна не розлізлася, потрібно класти три ряди” – говорить Михайло Гимба.

Будинок з різнокольоровими скляними стінами має компактний гараж, а цього літа родина Гимби ще й побудувала паркан зі скляних пляшок.

КРАСА ТА ЛЕГКІСТЬ. Дешевий будматеріал виявився ще й у три рази легшим за звичайну цеглу. А кольорові пляшки дали господарям змогу покреативити з дизайном. Так і з’явилися, наприклад, на скляному паркані кольорові візерунки.

 

 

Джерело:
До списку новин