Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Із української пісні зроблять мандрівну виставку-експозицію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Створити «Музей живої української пісні» - з таким закликом до киян звернулися активісти київського Мистецького об'єднання «Народна філармонія». 

За словами кандидата педагогічних наук, Заслуженої артистки України Руслани Лоцман, музей має стартувати як мандрівна виставка-експозиція, представлена у селах і містах нашої країни. Презентація прем'єрної експозиції має пройти в Києві, у День Незалежності України. Організатори закликають всіх киян приносити різні речі з приватних архівів — ноти, платівки, книги, збірники пісень, аудіо- відеоматеріал, словом, усе, що може стати експонатами та відтворюватиме історичний розвиток української пісні. 

В музеї можна буде не тільки переглянути експозиції. Головне, заклад має стати майданчиком для різних культурних заходів, пов'язаних із українською піснею, презентацій, обговорень, круглих столів, популярних лекцій для школярів і молоді. 

Ініціатори створення  «Музею живої української пісні»  звернулися з проханням про підтримку до міністра культури України, а також розмістили відповідну петицію на сайті Президента держави.

Перші архівні речі вже передали до фонду майбутнього музею народні артистки України Ніна Матвієнко та Валентина Ковальська, доктор філософських наук Світлана Садовенко, студенти Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, багато громадських діячів нашого  міста і просто  небайдужих киян.

 

Джерело:
До списку новин