загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Про волинське «село пенсіонерів» зняли фільм (ВІДЕО)

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Про унікальне село в серці волинського полісся зняли кіно.

Студенти Київського національного університету культури і мистецтв зняли фільм про легендарне волинське село Сваловичі. Відеофільм «Сваловичі. На краю світу» описує один день маленького поліського села, у якому живуть лишень самі пенсіонери.

Маргарита Волошина, Олександра Рослякова та Михайло Бойко у якості університетської практичної роботи продемонстрували короткометражку, яка вмістила в себе кадри неповторної краси волинської природи, народних наспівів та говірок. Крім цього, студенти показали й проблеми села, в якому залишилося всього 16 мешканців.

Свало́вичі — село в Україні, в Любешівському районі Волинської області. Під час Другої світової війни село повністю спалили нацисти, запідозривши тут перебування партизанів. Але воно відродилося у такому ж автентично-дерев’яному стилі, до якого звикли ще прадіди селян. 

Село розкинулося в надзвичайно мальовничому куточку Волині. Завітавши сюди, ніби занурюєшся в минуле: старі дерев’яні хатки, криті очеретом, які своїми блакитними віконницями дивляться на небо. Крокуючи порожніми вулицями, наче переносишся на кілька століть назад чи в етнографічний музей – довкола тини, старі повітки та вишиті рушники навіть у вікнах.

 

Джерело:
До списку новин