Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Українці заборгували за комуналку майже 40 мільярдів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сума заборгованості українців за комуналку станом на кінець жовтня рекордно зросла.

Про це повідомляє Державна служба статистики.

«За даними статистичного відомства, на кінець жовтня 2018 року заборгованість населення по сплаті за поставки природного газу склала 18,0 млрд грн, за централізоване опалення і постачання гарячої води — 10,2 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій — 4,0 млрд грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення — 3,1 млрд грн, за вивезення побутових відходів — 0,6 млрд грн, за постачання електричної енергії — 4,0 млрд грн», – йдеться в повідомленні. 

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год), на одного власника особового рахунку у жовтні 2018 року становили 871,7 грн.

При цьому, стверджують чиновники, у жовтні 2018 року українці заплатили за житлово-комунальні послуги 5,1 мільярд (77,5% нарахованих за цей період сум), а за постачання електричної енергії — три мільярди (110,4%).

Нагадаємо, на кінець грудня 2017 року українці заборгували за ЖКП 32,3 млрд грн. У тому числі заборгованість населення зі сплати за газопостачання становила 12,4 млрд грн, за централізоване опалення та гаряче водопостачання - 11,1 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - 3,0 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення - 1,8 млрд грн, за вивезення побутових відходів - 0,4 млрд грн, за електроенергію - 3,6 млрд грн. Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год), на одного власника особового рахунку в грудні 2017 року становили 1476,4 грн.

Відзначимо, що субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у жовтні 2018 року отримували 1497,1 тис. домогосподарств. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що у цьому опалювальному сезоні можуть отримати субсидію близько 7 мільйонів сімей.

Сьогодні пільговиків в Україні 44 відсотки, в опалювальний сезон ця цифра може зростати за кількості субсидиантов.

В Україні близько 300 тис багатодітних сімей. За законом діти з таких сімей можуть проживати в комунальній квартирі зі знижкою в 50%, яка надається без прив’язки до матеріального стану сім’ї. Субсидія для таких сімей покладена лише за умови, що витрати на комуналку перевищують 15% сукупного доходу.

 

Джерело:
До списку новин