Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Стало відомо, скільки українців живе без заощаджень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ні копійки за душею: скільки українців живуть від зарплати до зарплати, жахлива статистика. 

У листопаді 2018 року 43% жителів України заявили, що взагалі не мають заощаджень.

Ці дані були оприлюднені компанією Research & Branding Group, яка проводила опитування серед українців.

Заощадження на термін від одного місяця до двох місяців мають 9-10% респондентів, на термін 3-4 місяці - 8%, а на термін до шести місяців - 5% українців.

За словами соціологів, в порівнянні з лютим 2017 року кількість українців, які не мають заощаджень, зменшилася на 4%, а кількість тих, кому заощаджень вистачило б менше, ніж на місяць, стало менше на 3%.

Рекордна кількість українців, які не мають заощаджень серед тих, кому за 60, а найменша — серед тридцятирічних і сорокарічних.

На жителів обласних центрів припадає найбільша кількість людей, що не мають (на їхню думку) заощаджень; найменша - на сільських жителів.

Опитування проводилося в період з 16 по 26 листопада 2018 року серед 2000 респондентів. Метод опитування — особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки не перевищує +/-2,4%.

Нагадаємо, Кабінет міністрів схвалив проект закону Міністерства соціальної політики про детінізацію зарплат, що дозволить збільшити надходження до Пенсійного фонду на 10 млрд грн.

 

Джерело:
До списку новин