загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українців масово грабують під виглядом воєнного стану

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Воєнний стан розв'язав руки аферистів.

Із початку уведення воєнного стану в Україні минуло усього лише кілька днів, однак про розгул аферистів, які масово грабують людей під виглядом військовослужбовців, не чув хіба що ледачий.

Про це пишуть українські ЗМІ з посиланням на відповідні свідчення постраждалих.

Конфіскація майна "на потреби армії"

Паніку і страхи у зв'язку з введенням воєнного стану по повній програмі почали використовувати шахраї. Так стало відомо, що останні кілька днів патрульним Запорізької області раз у раз надходять дзвінки від жителів. Скаржаться на підозрілих осіб, які "роблять обхід" з нібито оповіщенням про введення комендантської години, на ділі ж - просто шукають привід, щоб потрапити в квартири.

"У Мелітополі хлопець і дівчина під приводом воєнного стану просяться зайти в квартиру, щоб пояснити, як потрібно поводитися після 19 години, так як (за їхніми словами) на вулицю виходити не можна, - повідомляють в соцмережах. Не пускайте цих шахраїв, адже комендантської години в Мелітополі немає!", - пишуть українці у соцмережах.

А в Запоріжжі в квартиру до бабусі намагався пробратися невідомий чоловік: подзвонив в домофон, ввічливо представився військовим і сказав, що прийшов конфіскувати, а точніше, запозичити деяке майно для потреб армії. Пенсіонерка хотіла спочатку впустити незнайомця, але потім все ж засумнівалася і викликала поліцію.

Перевірка на дорогах

Разом з тим правоохоронці перевіряють документи і автомобілі, особливо на блокпостах, встановлених по шляху до Азовського моря. Контрольний пункт розташований на приморських напрямках - на трасі біля села Лиманське, а також на перехресті Якимівка - Алтагирі.

Ще один блокпост встановлено майже на кордоні з Донецькою областю. 

"Авто зупиняють і оглядають вибірково, особлива увага приділяється машинам з номерами з інших областей. Крім водійського посвідчення вимагають паспорт, дані переписують в спеціальні бланки. Хоча, якщо чесно, блокпости слабенькі. П'ятий рік війна в країні, а у нас нормальних блокпостів як не було, так і немає", - пише один із очевидців перевірки.

Заступник міністра оборони Іван Руснак заявив, що конфіскації житла або автомобілів в Україні не буде:

"Якщо ж хтось камуфляжі прийшов забирати корову або машину, або що - то поруч є поліція. Звертайтеся в поліцію - і таких негідників просто треба заарештовувати і далі розбиратися".

Втім, на тлі цих "сумних" звісток є і свої позитиви. Наприклад, сіль, сірники і гречку вже ніхто не скуповує у тих небачених масштабах, як це було з початком введення воєнного стану. 
Джерело:
До списку новин