Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Рада прийняла закон про маркування продуктів: що зміниться і які штрафи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Верховна Рада прийняла законопроект щодо врегулювання порядку маркування харчових продуктів. Передбачається запровадження штрафів за надання недостовірної інформації на упаковці Про інформацію для споживачів про харчові продукти.

Про це повідомив заступник глави комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко на своїй сторінці у Facebook.

За законопроект проголосувало 231 народний депутат.

Тепер виробники повинні вказувати на упаковках інформацію про аллергени, а саме про харчові домішки, допоміжні речовини для переробки та інші речовини або продукти, які можуть викликати алергію. Також на пакуванні повинні вказати дані про вміст рафінованої олії або жирів рослинного походження, а також чи піддавався продукт заморожуванню/розморожуванню.

Останній пункт принципово важливий, оскільки у продуктах після повторного заморожування обмежується можливість подальшого використання, що може вплинути на їх безпеку, смакові і фізичні якості.

Крім того, нововведення торкнутися і оформлення інформації. Встановлюється мінімально допустимий розмір шрифту.

За невиконання перерахованого операторам ринку загрожує  штраф у розмірі 10-15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Джерело:
До списку новин