Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Мінсоцполітики запропонувало зняти обмеження на максимальний розмір пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністерство соціальної політики України пропонує зняти обмеження на виплату максимального розміру пенсії.

Як вважають у відомстві, така ініціатива дасть змогу справедливо збільшити розмір пенсій для тих українців, чиї внески до Пенсійного фонду збільшаться в результаті зняття обмежень з бази нарахування ЄСВ.

«Це справді є адекватною відповіддю на зняття обмеження бази нарахування ЄСВ. Якщо ми всю зарплату робимо базою нарахування для сплати єдиного соцвнеску, то, відповідно, і пенсія також має бути нарахована з усього внеску, без обмежень. І ми абсолютно готові на такий крок», - цитує прес-служба відомства міністра Андрія Реву.

Разом з тим, за словами міністра, зняття обмежень на максимальний розмір пенсії стосується тільки тих людей, які отримують пенсії відповідно до закону про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

«Це не стосуватиметься прокурорів, суддів або держслужбовців. Зняття обмежень на виплату пенсій, в разі прийняття запропонованих змін, відбудеться винятково для учасників пенсійної програми відповідно до закону « Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування «після зняття обмежень на базу нарахування ЄСВ», - наголосив міністр.

Як повідомлялося, Верховна Рада України на своєму засіданні в четвер, 6 грудня, збільшила на 10,8 млрд грн видатки державного бюджету-2018 на виплату пенсій - з 139,3 млрд до 150,1 млрд грн.

 

Джерело:
До списку новин