Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Пенсіонерам розкажуть про судовий порядок визнання осіб недієздатними

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

13 грудня 2018 року в 11:00 у Центральній районній бібліотеці імені Ф.М. Достоєвського (м. Київ, вул. Освіти, 14-а) відбудеться правоосвітній семінар з теми: «Порядок визнання осіб недієздатними або обмежено дієздатними».

До участі в заході запрошуються кияни, які досягли пенсійного віку та цікавляться питаннями практичних аспектів реалізації власних конституційних прав та законних інтересів. На згаданому семінарі пенсіонери зможуть дізнатися про судовий порядок визнання осіб недієздатними або обмежено дієздатними, правові наслідки визнання осіб недієздатними або обмежено дієздатними, перелік осіб, які можуть бути заявниками у судових справах про визнання осіб недієздатними або обмежено дієздатними, вимоги до написання заяви про визнання осіб недієздатними або обмежено дієздатними.

Участь у семінарі є безкоштовною. Довідки за телефонами: (044) 593 97 61, (044) 243 74 84.

Нагадаємо Центральною районною бібліотекою імені Ф.М. Достоєвського спільно з Четвертим київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Академією адвокатури України, Rotaract Club Kyiv Multinational та Компанією адвокатів «Юлія Негребецька та Олександра Ковальова» започатковано Правничий хаб для людей старшого віку – майданчика правоосвіти, де проходять безкоштовні правничі тренінги для підвищення правової спроможності киян, які досягли поважного віку.

 

До списку новин