загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Закон про перейменування УПЦ (МП) набрав чинності

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Доступ священнослужителів УПЦ (МП) до частин і з'єднань ЗСУ можуть обмежити.

Українську православну церкву (Московського патріархату) зобов'язали у назві вказати на приналежність до Російської православної церкви (РПЦ).

Відповідний Закон № 2662-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» щодо назви релігійних організацій (об'єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об'єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України» опублікований в газеті "Голос України" № 248 і набрав чинності 26 грудня 2018 року.

Статтю 12 Закону "Про свободу совісті та релігійні організації" доповнено частиною 7, згідно з якою релігійна організація, яка безпосередньо або як складова частина іншої релігійної організації входить до структури релігійної організації, керівний центр якої знаходиться за межами України в державі-агресорі, зобов'язана відобразити свою приналежність у назві. Назва релігійної філії має містити повну статутну назву такої релігійної організації (об'єднання) з можливим додаванням слів "в Україні" або позначення місця в структурі іноземної релігійної організації.

Закон визначає ознаки входження до ворожих релігійних організацій і зобов'язує їх церкви в Україні протягом 4 місяців внести передбачені зміни до офіційної назви та до статуту (положення). Якщо така релігійна організація (об'єднання) не змінила офіційну назву та не подала на реєстрацію зміни до статуту, її статут (положення) втрачає чинність у частині, якою визначається повна офіційна назва релігійної організації (об'єднання).

Закон обмежує доступ священнослужителів таких релігійних організацій (об'єднань) у частини, з'єднання Збройних Сил та інших військових формувань України тощо.

Відповідні зміни внесено до ст. 12 Закону «Про свободу совісті та релігійні організації».

Нагадаємо, Закон було прийнято на ранковому засіданні Парламенту 20 грудня, а Президент підписав його 22 грудня.

 

Джерело:
До списку новин