Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Українці зможуть поскаржитись на неякісні комунальні послуги та отримати відшкодування

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 1 травня 2019 року українці зможуть офіційно отримати відшкодування за отримання неякісних житлово-комунальних послуг. Кабінет міністрів України затвердив відповідну форму скарги на якість комунальних послуг та механізм її перевірки. Для отримання відшкодування споживачам комунальних послуг необхідно буде подати акт-претензію та дочекатися результатів перевірки якості ЖКП.

"Споживачі комунальних послуг зможуть вимагати проведення перевірок якості ЖКП і надалі отримувати відшкодування. Це стосуватиметься перевірок якості послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення побутових відходів, управління багатоквартирним будинком", – повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за підсумками засідання уряду у четвер, 27 грудня.

Крім того він додав, що відповідне рішення уряду значно підсилює права та інтереси звичайних споживачів, адже ним встановлюється прозорі механізми з надання комунальних послуг.

Разом з тим варто відзначити, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, знизила тариф на транспортування газу вдвічі, про що повідомила її голова Оксана Кривенко.

З повідомлення випливає, що таке рішення призведе до зниження вартості імпортного газу, який купує і споживає Україна, на 6 доларів. Крім того, такий стан справ зовсім невигідний для Росії, оскільки запуск нею газопроводу в обхід нашої країни стає недоцільним.

Кривенко підкреслила, що українська газотранспортна компанія додатково зміцнить свою конкурентоспроможність, як більш економічна і абсолютна альтернатива "Північного потоку" та іншим обхідним газопроводам. Також чиновниця висловила сподівання, що завдяки цьому рішенню вдасться укласти вигідний для України контракт після настання 2019 року.

У той же час, новина примітна і тим, що зниження тарифу може посприяти зростанню інвестицій у сферу українського транзиту газу. Зокрема, створить сприятливі умови для участі іноземних інвесторів в управлінні газотранспортною системою України. Це рішення зміцнило позицію нашої країни на міжнародній арені і зайвий раз показало, що Україна – перспективний і надійний партнер. Наступним завданням, як вважає Кривенко, є досягнення перемоги в боротьбі за інвестиції та завантаженість газотранспортної системи.

Джерело:
До списку новин